ПОЯСНЮЄМО ЧИ ПОТРІБНА ДОВІДКА З ВІЙСЬККОМАТУ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Пояснюємо чи треба пред'являти довідку з військкомату, якщо військовозобов'язаний планує оформити право власності на нерухомість.
prav_sob

Через повномасштабну військову агресію РФ в Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки у віці від 18 до 60 років. Через численні запитання на Гарячу лінію КМ БТІ розповідаємо, чи потрібно пред'являти довідку з військкомату, якщо військовозобов'язаний планує оформити право власності на нерухомість.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно врегульована Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004. Відповідно до статей 20, 22 цього Закону визначено вимоги до документів у сфері державної реєстрації прав. Так, відповідно до частини 4 статті 20, заява про проведення реєстраційних дій не приймається вичерпному переліку випадків, і відсутність документа про військовий облік не є такою підставою.

Так само вимога надати документ про військовий облік відсутня і в Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127).

Отже, жодних довідок, які потрібно надати до моменту державної реєстрації чинним законодавством не передбачено.

Читайте більше

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА Решение задач любой сложности Доступные цены от 1 грн/м2 Все виды услуг БТИ и нотариуса Бесплатная доставка заказа на руки Изготовление копий технической

Виникли запитання?
инженер бти